Jeden z najtrudniejszych elementów przygotowań ceremonii zaślubin, to wybór butów dla Panny Młodej. Gdzie szukać eleganckich butów na obcasie, w których zapewniona będzie wygoda od momentu ich ubrania aż do końca wesela? Czy jest to w ogóle możliwe? Zapraszamy do poniższej lektury, w której wyjaśniamy dlaczego wybór obuwia ślubno-tanecznego będzie najkorzystniejszym rozwiązaniem.

 

Wygoda czy uroda?

Zadbaliśmy o jedno i drugie. Największą zaletą naszej oferty to możliwość indywidualnego konfigurowania modelu zarówno pod kątem estetycznym (wybór materiału, pięty, zdobień) jak i komfortu (wysokość i rodzaj obcasa, dodatkowe amortyzacje i stabilizacje).
To co najważniejsze i charakteryzuje wszystkie modele z naszej oferty to konstrukcja obuwia. Oparta jest na technologii tanecznej, co  daje nieporównywalny komfort użytkowania w porównaniu do zwykłych butów. Wynika ona z charakterystycznych dla obuwia tanecznego kształtu kopyt, obcasów, doboru materiałów i wyprofilowania elementów składowych. Wygoda i komfort to priorytet w butach tanecznych.

Wysoki czy stabilny obcas?

Wysoki pięknie się prezentuje i podkreśla kobiece kształty, ale  jest mniej wygodny niż niska „kaczuszka” lub słupek? Nic bardziej mylnego – zastosowane przez nas obcasy jak i odpowiednie wyprofilowanie podparcia stopy, powodują, że faktycznie odczuwalna wysokość obcasa jest mniejsza o ok. 2 cm, a jeżeli stopa ma swój specyficzny profil, wysklepienie podeszwy możemy dostosować indywidualnie.
Podczas zamawiania obuwia zachęcamy do skorzystania z opcji dodatkowej – korekcja supinacji. Jest to autorskie rozwiązanie wmontowane w konstrukcję obuwia, które zapewni największą stabilność obuwia.

Wąski czubek

Wysmukla stopę, ale palce nie mają tyle miejsca co w czubku szerokim? Oczywiście taki czubek zawsze będzie w pewien sposób „zamykał” i przytrzymywał stopę. Jednak formy stosowane w naszym obuwiu skonstruowane są anatomicznie, tak aby przód buta nie wyginał i nie uciskał dużego palca, a w efekcie końcowym nie był przyczyną bolącej kości halluksowej.

Lekkość kroku i wygoda

Aby zapewnić stopie maksymalną wygodę, miękkość i wrażenie „miękkiej poduszki” na całej długości stopy, stosujemy w naszych butach specjalną wkładkę „Light Walk”, która zapewnia komfort przy całonocnej imprezie weselnej, bez konieczności zmiany obuwia na niższe. Wybierając tę opcję, stopy są znacznie odciążone przez co będą się wolniej męczyć.
Wybierając obuwie na długie imprezy sugerujemy wybór drugiej opcji dodatkowej „Exclusive”. Oznacza ona całe wnętrze (futrówkę) wykonane ze skóry naturalnej zamszowej. W połączeniu z opcją Light Walk takie obuwie zapewnia najwyższy możliwy komfort noszenia.

Skóra najlepiej dopasowuje się do stopy

Nie jest to uniwersalna zasada, ponieważ w głównej mierze zależne jest od grubości materiału. Obuwie z grubej lub lakierowanej skóry naturalnej może dopasowywać się do stopy gorzej niż cieńszy materiał bawełniany lub atłas. Wszystkie materiały wykorzystywane do produkcji obuwia dobieramy głównie pod kątem plastyczności i podatności dopasowania się do stopy. Nie stosujemy również dosztywniaczy występujących w tradycyjnych butach przez co zamawiane obuwie znacznie lepiej układa się do stopy.

 

Zgodnie z główną zasadą naszej firmy, tworzenia a nie odtwarzania, zapraszamy do zapoznania się z modelami ze wszystkich działów, które mogą posłużyć jako inspiracja do stworzenia i zamówienia fasonu  dostosowanego do własnych potrzeb i marzeń. W razie wątpliwości pozostajemy do dyspozycji aby pomóc w wyborze najlepszych rozwiązań.

Oprócz realizowania aktualnych trendów mody w zakresie obuwia ślubnego, wykonujemy również obuwie na uroczystości inscenizowane. Nasze klientki – panny młode, uczestniczyły w zaślubinach m.in. w stylizowanych kozaczkach wiktoriańskich, baletkach szkockich z pięknej kremowej skórki z lekkim obcasikiem, czółenkach na wzór dworski Elżbiety II, stylizowanych kierpcach góralskich i innych wzorach folklorystycznych.

 

×