O nas

 

Marka Akces to rodzinna firma z tradycjami specjalizująca się w produkcji obuwia. Wykonujemy obuwie taneczne, wizytowe, oficerskie, do jazdy konnej oraz teatralne. Każdy but tworzony jest z wielką pasją – począwszy od wyboru najlepszych materiałów przez kontrolę poszczególnych etapów produkcji aż do przygotowania gotowego produktu dla klienta. Współpracując z wybitnymi jednostkami, nieustannie rozwijamy nasze wyroby.

Drugi segment marki Akces to biomechanika stopy. Specjalizujemy się w doborze wkładek korekcyjnych w przypadku różnych schorzeń i dysfunkcji stóp. Stosujemy również nowatorskie rozwiązania polegające na wykonywaniu obuwia z wmontowanymi korekcjami.

Nasza siedziba i manufaktura mieści się w Krakowie przy ul. Gościnnej 8a. Salony firmowe mieszczą się na terenie całej Polski, a dodatkowo nasze produkty oferowane są w licznych sklepach partnerskich na terenie Europy Centralnej.

Od lewej: Wojciech, Adam, Marian Proficzowie

W 2019 roku mija 30 rocznica rozpoczęcia produkcji obuwia tanecznego.  Z tej okazji otworzyliśmy i odświeżyliśmy nowy, największy salon Akces Dance w Krakowie. 

Zapraszamy do obejrzenia relacji z tego wydarzenia.

 

W tym samym roku, Adam i Wojciech Proficz uzyskali tytuł mistrzowskie w wykonywanym zawodzie.

 

 

 

 

×