O nas

Marka Akces to rodzinna firma z tradycjami specjalizująca się w produkcji obuwia. Wykonujemy obuwie taneczne, wizytowe, oficerskie, do jazdy konnej oraz teatralne. Każdy but tworzony jest z wielką pasją – począwszy od wyboru najlepszych materiałów przez kontrolę poszczególnych etapów produkcji aż do przygotowania gotowego produktu dla klienta. Współpracując z wybitnymi jednostkami, nieustannie rozwijamy nasze wyroby.

Drugi segment marki Akces to biomechanika stopy. Specjalizujemy się w doborze wkładek korekcyjnych w przypadku różnych schorzeń i dysfunkcji stóp. Stosujemy również nowatorskie rozwiązania polegające na wykonywaniu obuwia z wmontowanymi korekcjami.

Siedziba i manufaktura mieści się w Krakowie przy ul. Gościnnej 8a. Salony firmowe zlokalizowane są na terenie całej Polski, a dodatkowo nasze produkty oferowane są w licznych sklepach partnerskich na terenie Europy Centralnej.

Od lewej: Wojciech, Adam, Marian Proficzowie

W 2019 roku minęła 30 rocznica działania marki czego zwieńczeniem było uzyskanie tytułów mistrzowskich wykonywanym zawodzie przez Adama i Wojciecha Proficz.

×