Przegląd najnowszych propozycji ślubnych

Buty taneczne to idealne rozwiązanie w dniu ślubu – nie tylko piękne, ale i wygodne. Komfort ich użytkowania pozwala na przetańczenie całej nocy w ramionach ukochanego męża. Najnowsze propozycje obuwia Akces Dance to bardzo dobry wybór nie tylko na wielki dzień, ale i wiele innych okazji.


Mniej znaczy więcej

Tworząc najnowsze propozycje butów ślubnych, chcieliśmy połączyć minimalizm z funkcjonalnością. Pragniemy, aby buty kupione na ślub cieszyły nasze klientki nie tylko w dniu wesela. Naszym celem było stworzenie propozycji obuwia opartych na prostej, sprawdzonej formie, bez zbędnych ozdobników, wykonanych w monochromatycznych kolorach lub łączących w sobie maksymalnie kilka współgrających ze sobą odcieni.

 

 

model S-PG8

Materiały

Obuwie wykonane jest z należytą starannością i pasją, w oparciu o materiały najwyższej jakości od sprawdzonych dostawców. Tworzeniu najnowszych propozycji ślubnych towarzyszył w pełni przemyślany dobór elementów. W ofercie pojawiają się modele wykonane z ozdobnych, ale jednocześnie lekkich i nieprzytłaczających materiałów. Delikatne i miękkie skóry naturalne otulają stopę niczym pantofelek, nie obciążając jej jak klasyczne buty na obcasie.

 

model S-XP

 

Uniwersalna kolorystyka

Nowe propozycje dominują w barwy beżu, złota i stonowanych odcieni różu. Taka kolorystyka będzie pasować nie tylko do klasycznej, białej sukni ślubnej- przypadnie także do gustu tym Pannom Młodym, które postawiły na beże, szarości oraz złamane odcienie bieli w swojej kreacji ślubnej.

Kolor butów  ślubnych nie powinien być jaśniejszy od odcienia sukni ślubnej- to najważniejsza zasada przy wyborze obuwia ślubnego jaką się kierujemy i konsekwentnie podpowiadamy naszym klientkom. Mamy świadomość, że trendy ewoluują, a często obowiązujące schematy są przełamywane, staraliśmy się więc zaproponować tym razem uniwersalne rozwiązania. Jeżeli jednak ktoś poszukuje niesztampowych połączeń kolorystycznych lub intensywniejszych barw, chętnie wychodzimy naprzeciw takim oczekiwaniom, oferując duży wybór kolorów i materiałów przy zamówieniach indywidualnych.

 

model S-XGM-101

Wygoda i komfort

Wśród gotowych propozycji z oferty ślubnej przeważają te z obcasem o wysokości 7-8 centymetrów.  Stanowi to  idealny kompromis pomiędzy wyglądem buta a komfortem jego użytkowania. Dodatkowo, aby zapewnić możliwie najlepsze odczucia podczas noszenia, wszystkie najnowsze propozycje wyposażone są w opcję Light Walk, czyli dodatkową amortyzację na całej długości wkładki, ze szczególnym uwzględnieniem śródstopia. Dzięki temu nie odczuwa się wysokości obcasa, za to ma się wrażenie stąpania po miękkiej poduszce. Kluczowe znaczenie dla wygody użytkowania ma również wnętrze obuwia, tak zwana futrówka. Opcja Exclusive– czyli wyściełanie futrówki miękką, naturalną skórą zmniejsza ryzyko obtarć do minimum.  Połączenie funkcji Light Walk i Exclusive to zdecydowanie najlepszy wybór dla Panien Młodych, które chcą przetańczyć na swoim weselu całą noc bez konieczności zmiany obuwia.

model S-PAS3-100

model W-PG9

 

 

Na temat naszych nowych propozycji pisze również abcslubu.pl, sprawdźcie artykuł pod linkiem.

×