CUBANITO

Model zaprojektowany specjalnie z myślą o tancerzach tańczących salsę kubańską i podobne style. Wykonany z wysoko gatunkowych skór naturalnych. Kolorystyka butów nawiązuje do flagi Kuby – państwa, gdzie każdego wieczoru królują latynoskie rytmy. Biała gwiazda na pięcie i stylowa flaga naszyta na językach butów to elementy, które nadają im niepowtarzalnego charakteru. Model Cubanito w porównaniu do modelu Cubanero jest niższy i bardziej przylegający do stopy. Charakteryzuje się stylowym designem, bardzo dużą plastycznością oraz wygodą przy jednoczesnym zredukowaniu wagi do minimum (380g/para – r. 43).

Podeszwa styrogumowa  – FLEX. Nadaje niezwykłą elastyczność w środkowej części buta. Pozwala na swobodną i pełną pracę stopy. Specjalny rodzaj gumy zapewnia „kontrolowany poślizg” i ułatwia wykonywanie obrotów.

Futrówka wykonana jest z grubego laminatu sportowego. Dodatkowe wypełnienie ze zmiękczających poduszek w tylnej części, daje wrażenie otulenia stopy puchem.

Amortyzowana wkładka odciąża stopę na całej długości. Wykonana jest z węgla aktywnego, który zapewnia odprowadzanie potu na zewnątrz obuwia.

 

Cena prezentowanego modelu: 350 zł*

*Cena gotowego obuwia. W przypadku zamówienia indywidualnego, cena może ulec zmianie.
×