CUBANERO

Model zaprojektowany specjalnie dla tancerzy tańczących salsę i podobne style. Kolorystyka butów nawiązuje do flagi Kuby – państwa, gdzie każdego wieczoru królują latynoskie rytmy. Biała gwiazda na pięcie i stylowa flaga naszyta na językach butów to elementy nadające im niepowtarzalny charakter i stylowy design. Główne zalety  obuwia to bardzo duża wytrzymałość i wygoda przy jednoczesnym zredukowaniu wagi do minimum (590g/para – r. 43).

Cholewka wykonana z najbardziej miękkich, a jednocześnie niebywale trwałych skór naturalnych, daje idealny komfort użytkowania.

Pełna podeszwa styrogumowa umożliwia użytkowanie butów w każdych warunkach – zarówno na parkiecie, jak i w warunkach zewnętrznych. Specjalny rodzaj gumy zapewnia „kontrolowany poślizg” i ułatwia wykonywanie obrotów.

Futrówka wykonana jest z grubego laminatu sportowego. Dodatkowe wypełnienie ze zmiękczających poduszek daje wrażenie otulenia stopy puchem.

POTRÓJNIE amortyzowana wkładka odciąża całą powierzchnię stopy. Wyściółka wykonana jest z węgla aktywnego, który ma działanie anty-potliwe i antybakteryjnie.

 

Cena prezentowanego modelu:450 zł*

*Cena gotowego obuwia. W przypadku zamówienia indywidualnego, cena może ulec zmianie.
×