Model: High Heels Keytin

High Heels Keytin
High Heels Keytin

Obuwie do high heels wykonane z czarnej skóry naturalnej. Nie jest to typowy model, który kupisz w większości sklepów. Zastosowaliśmy w nim naszą zaawansowaną konstrukcję taneczną, a więc przede wszystkim:

  • system CATWALK, który daje dodatkowe podparcie stopie w środkowej części. Jest to miejsce, w którym najczęściej stopa nie styka się z wkładką. System Catwalk wypełnia tę przestrzeń przez co masz znacznie lepsze czucie buta, a stopa jest podparta na całej długości, co jest niezwykle ważne przy butach z wysokim obcasem. Dodatkowo system ten prawidłowo wysklepia stopę w części śródstopia.
  • Light Walk, czyli dodatkowa amortyzacja na całej długości wkładki powoduje, że noszenie tych butów to sama przyjemność. Stopy są dużo lepiej odciążone i wolniej się męczą.
  • Obcas „stand”, czyli przesunięty do osi pięty, przez co stabilność obuwia jest znacznie lepsza niż w tradycyjnych butach.

Poprzeczny pasek na początku sznurowania zapobiega „rozjeżdżaniu się” palców.
Wykorzystane materiały i elementy, to takie, których używa się tylko w prawdziwych butach tanecznych. Zapewniają one odpowiednią elastyczność i czucie butów.

Obuwie zostało wyposażone w zamek błyskawiczny w tylnej części dzięki czemu zakładanie go jest bardzo szybkie.

Model High Heels Keytin może być wykonany z czterema różnymi wysokościami obcasów: 7, 8cm – dla bardziej poczatkujących oraz 9 i 10cm- dla bardziej zaawansowanych tancerek.
Możliwe podeszwy to welur oraz poligum.

Podeszwa poligumowa jest najbardziej uniwersalną. Można jej używać w każdych warunkach, również zewnętrznych. Jest sztywniejsza od weluru przez co dodatkowo stabilizuje całe obuwie. dodatkowym plusem jest fakt, że nie wymaga żadnej pielęgnacji.

Podeszwa welurowa polecana jest dla osób, które oczekują maksymalnej możliwości pracy stopą w przedniej części oraz dla osób z przeszłością taneczną np. tancerzy towarzyskich. Welur jest bardzo miękkim materiałem przez co swoboda ruchów jest znacznie większa niż w przypadku podeszwy poligumowej. Użytkowana może być tylko w warunkach wewnętrznych, nie może mieć kontaktu z wodą i wymaga regularnej pielęgnacji drapakiem.

2. Wybierz Rozmiar:


Sprawdź tabelę rozmiarów/tęgości


Masz problem z podaniem rozmiaru? Sprawdź jak zmierzyć rozmiar buta.

3. Wybierz Tęgość:


Sprawdź tabelę rozmiarów/tęgości


Masz problem z podaniem rozmiaru? Sprawdź jak zmierzyć tęgość stopy.

4. Wybierz Materiał:

*Zdjęcia materiałów mają charakter poglądowy i może różnić się od rzeczywistego.

5. Wybierz Piętę:

Brak opcji tego modelu obuwia. Przejdź do następnego kroku.

8. Wybierz Klamerkę:

Brak opcji tego modelu obuwia. Przejdź do następnego kroku.

9. Wybierz Dodatek:

Brak opcji tego modelu obuwia. Przejdź do następnego kroku.

10. Podsumowanie


Twoje zamówienie:
Model High Heels Keytin
Konfiguracja podstawowa -
Cena podstawowa 450 zł
Moja konfiguracja:
Rozmiar-
Tęgość-
Materiał-
Piętę-
Podeszwę-
Obcas-
Klamerkę-
Dodatek-
Twoje dane kontaktowe:
Dane wysyłkowe (wypełnij jeśli inne niż kontaktowe)

Wybierz i przejdź do kolejnego kroku

×